Karmod Kabin Teknik Özellikler

Karmod Kabin 27 yıl kabin üretimiyle 71 ülkeye ihracat yapış olan KARTAL PLAST'ın tescilli - patentli İSO 9001 - 2000 ve TSEK belgeli bir ürünüdür . Yanıltmamak için KARMOD KABİN'e benzetilmeye çalışılan ama onun üstün özelliklerini asla taşımayan taklitlerine karşı alacağınız kabinin tescilli KARMOD KABİN ve İSO 9001 ve 2000 Kalite belgeli olmasına önemle ve özellikle dikkat ediniz. Karmod kabin, KARTAL PLAST şirketler grubunun ürünüdür.
1- Karmod polyester kabin sistemini oluşturan tüm duvar ve çatı panellerini meydana getiren paneller ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden çift cidarlı sandivic panel ( Sandwich Panels ) olarak ve arası 3,5 cm kalınlığında 40 dansete poliüretan köpük enjekte edilerek sandviç panel olarak imal edilmektedir. Ses ve ısıya karşı izolasyonludur.
2- Karmod modüler kabin sisteminin panellerini sert poliüretan köpük ve panellerin birleşim yapıldıktan sonra antibakteriyal silikon ile yalıtarak su, kar, toz ve ses e karşı izolasyonu yanında hijyenik bir görüntü sağlamaktadır.
3- Karmod kabin ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden yapılmış Karmod un dış yüzeyi de gel-coat pigment pasta karışımı kırık beyaz boya ile kaplandığı için kolayca yıkanıp temizlenebilir. Ultroviole ışınlarına karşı Güneşten etkilenmez. Dış ve iç yüzey paneller atmosferik şartlara ve antikorrozif özelliğe sahiptir, yıkanabilir paslanmaz ,çürümez kolay temizlenir ve panellerin 400 kğ darbeye ve ağırlığa dayanabilir özelliklere sahiptir.
4- Karmod kabini oluşturan panellerin iç ve dış yüzeyleri + 60 derece güneşin ultravioleline karşı dayanıklı ve - 50 derece soğuğa dayanıklı neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir. Ancak isteğe bağlı olarak muhtelif ( değişik ) renklerde uygulanabilmektedir.
5- Karmod kabinin alüminyum pencere çerçeveleri beyaz elokrostatik boya ile boyanmıştır. Alüminyum profil içinde 4 mm kalınlığında temperlenmiş oto camı kullanılmıştır. Cam kırıldığı zaman, insana zarar vermeyecek özelliktedir.
6- Kabinlerimiz sabit pencereli ve hareketli pencereli olarak ikiye ayrılır. Kabin pencere ölçüleri standarttır. Kabinde üç adet pencer mevcuttur. İki tanesi sabit, bir tanesi hareketli penceredir. Sabit ve hareketli pencerelerin ölçüleri aynıdır Genişlik :67 cm Yükseklik: 83 cm ölçülerindedir.
7- Karmod kabin içinde komple 2,5 enye kaplo elektrik tesisatı döşenmiştir. Kabinin köşelerinde 16 a otomatik simens marka sigorta ve Viko marka topraklı priz, anahtar ve telefon prizi kullanılmaktadır. Kabinin tavanında florosanlı aydınlatma armatörü vardır.
8- Karmod kabinin kapısı beyaz renkte olup, elektrostatik toz boyalı alüminyum profiller kullanılmakta. Panelin kapısında 3 adet menteşe ile monte edilmiş olup kapılarda KALE marka kilit kullanılmıştır. Kapının alt aynası poliüretanlı cift cidarlı panel kullanılmıştır. Kapının penceresi 4 mm kalınlığındadır. Kabinlerimiz kapı ölçüleri standarttır. Standart kapı ölçüsü Genişlik :71 cm Yükseklik: 186 cm.
9- Karmod kabinin zemini 1,5 mm kalınlığında metal profil Şase malzemeden imal edilmiştir. Profil şase antipas boya ile boyanmıştır. Profil şase üzerine 16 mm kalınlığında betopan malzeme kullanılmış olup betopan malzeme üzeri endüstriyel rapid boncuk mavi boya ile zemin komple boyanmıştır.
10- Karmod kabin TSEK ve ISO 9001 ve 2000 belgeli ve marka tescillidir. Kabinler Sanayi Sicil Belgeli , Ticaret odasından ve Patent enstitüsünden onaylı Tescilli markalıdır.
11- Kabinler imalat ve işçilik hatalarına karşı en az 1 yıl garantilidir.
12- Karmod kabinlerin üzerine Karmod markalı alüminyum yapışkan etiket vardır. Kabini üzerindeki etiketler çıkartıldığı zaman Karmod Kabin garanti kapsamından çıkar.
13- Müşterii sipariş verirken Karmod kabinin kapı ve pencere konumlarının yönlerini kesinlikle bildirmelidir.
14- Müşteri kabinin konulacağı zemine, kabinin ölçüsünde ve 10 cm yüksekliğinde beton zemin hazırlanalıdır. Beton zemin hazıelanırken kabinin köşelerine gelecek şekilde betonun içine 10 x 10 cm lik ahşap takoz yerleştirilir beton kuruduktan sonra kabinin içinden 4 köşesinden takoza veya betona isabet ederek 4 adet dübel ile sabitlenmelidir. Dışarıdan elektrik ve su bağlantısı alıcı kişi tarafından yapılır.
15- Karmod Kabinlerin teslimatında İstanbul içi şirketimize aittir İstanbul dışı alıcıya aittir.
Aksesuarlar
Özel istek durumunda isteğe göre çekmeceli banko, kepenk, güneşlik, yağmurluk, vitrin cam, ekmek rafları, jakuzi, aspiratör, satış masası, lavabo, evye dolabı, mobil tuvalet ve duş için gerekli tüm aksesuarlar karmod kabinin içine ek aksesuar olarak monte edilebilmektedir. Karmod Kabin Kullanım alanları Karmod Kabinin kullanım alanları, ofis yaşam kabini, askeriye nöbetçi kulübesi, güvenlik kabini, bekçi kulübesi, bilet ve jeton satış kabini, ekmek büfesi, gazete, kitap, dergi, kaset, çay, yiyecek, içecek kantini ve büfesi, hediyelik eşya çiçek vb. satış büfeleri, deprem, barınma kabini ve evleri, benzin istasyonu, site, şantiye, fabrika önlerine güvenlik kontrol kabini, okul, otopark, otoyol, köprü liman hava alanı, gümrük, otogar, fuar alanları için barınma kabinleri, polis, zabıta, askeriye, spor tesisleri için, emniyet, güvenlik kulübesi, taksi durağı, bekleme ve ofis yaşam kabinleri bu gibi alanlarda kontrol, barınma, danışma ve hizmet birimleri için Karmod modüler kabinler kullanılabilmektedir. Karmod kabinler daha değişik üniteler içinde kullanımı müsait bir üründür.