Endüstriyel Kabin Teknik Özellikler

Yeni ürün serisi olan Ofis yaşam Kabinin Montajı uzman ekiplerimizin nezlinde yerinizde montaj yapılıyor. veya Ben yaparım diyorsanız montaj şeması ve tanıtım cd le siz alıcı kişiye gönderiyoruz önceden kabin ölçüsünde 10 cm beton attığınız yere tarafından yerleştireceğiniz yerin konumuna panelleri birleştirerek kendine özgü kurmanızla ve kabin panellerini montaj yapıp ofis yaşam kabinini kullanıma hazır haline getiriyorsunuz. KARMOD KABİN 27 senedir kabin üretimiyle 71 ülkeye ihracat yapış olan KARTAL PLAST ın tescilli - patentli İSO 9001 - 2000 ve TSEK belgeli bir ürünüdür .Yanıltmamak için KARMOD KABİN e benzetilmeye çalışılan ama onun üstün özelliklerini asla taşımayan taklitlerine karşı alacağınız kabinin tescilli KARMOD KABİN ve İSO 9001 ve 2000 Kalite belgeli olmasına önemle ve özellikle dikkat ediniz. KARMOD KABİN bir KARTAL PLAST şirketler grubunun ürünüdür.
1- Karmod polyester kabin sistemini oluşturan tüm duvar ve çatı panelleri meydana getiren paneller ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden çift cidarlı sandivic panel ( Sandwich Panels ) olarak ve arası 3,5 cm kalınlığında 40 dansete poliüretan köpük enjekte edilerek sandviç panel olarak imal edilmektedir. Ses ve ısıya karşı izolasyonludur.
2- Karmod modüler kabin sisteminin panellerini sert poliüretan köpük ve panellerin birleşim yapıldıktan sonra antibakteriyal silikon ile yalıtarak su, kar, toz ve ses e karşı izolasyonu yanında hijyenik bir görüntü sağlamaktadır.
3- Karmod kabin ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden yapılmış Karmod un dış yüzeyi de gel-coat pigment pasta karışımı kırık beyaz boya ile kaplandığı için kolayca yıkanıp temizlenebilir. Ultroviole ışınlarına karşı Güneşten etkilenmez. Dış ve iç yüzey paneller atmosferik şartlara ve antikorrozif özelliğe sahiptir, yıkanabilir paslanmaz ,çürümez kolay temizlenir ve panellerin 400 kğ darbeye ve ağırlığa dayanabilir özelliklere sahiptir.
4-Karmod kabinin oluşturan panellerini iç ve dış yüzeylerin + 60 derece güneşin ultravioleli karşı dayanıklı ve - 50 derece soğuğa dayanıklı neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir. ancak isteğe bağlı olarak muhtelif ( değişik ) renklerde uygulanabilmektedir
5-Karmod kabinin alüminyum pencere çerçeveleri beyaz elokrostatik boya ile boyanmıştır. Alüminyum profil içinde 4 mm kalınlığında temperlenmiş oto camı kullanılmıştır. Cam kırıldığı zaman insana zarar vermeyecek özelliktedir.
6- Kabinlerimiz Sabit pencere ve hareketli pencere diye adlandırdığımız Kabin Pencereleridir Ölçüleri Standarttır kabinin ölçüsüne ve şekline göre pencere adetleri değişir Küçük Sabit ve büyük hareketli pencereler diye ölçülendirilir ölçüsü Genişlik: 67 cm Yükseklik: 83 cm ölçülerindedir. Büyük Sabit ve hareketli pencereler ölçüleri aynıdır Genişlik:186 cm, Yükseklik: 83 cm ölçülerindedir.
7- Karmod kabin içinde komple 2,5 enye kaplo elektrik tesisatı döşenmiştir. Kabinin köşelerinde 16 a otomatik simens marka sigorta ve Viko marka topraklı priz, anahtar ve telefon prizi kullanılmaktadır. Kabinin tavanında simit florosanlı aydınlatma armatörü vardır.
8- Karmod kabinin kapısı beyaz renkte, elektrostatik toz boyalı alüminyum profiller kullanılmakta panelin kapısında 3 adet menteşe ile monte edilmiş olup kapılarda KALE marka kilit kullanılmıştır. Kapının alt aynası poliüretanlı cift cidarlı panel kullanılmıştır. Kapının penceresi 4 mm kalınlığında cam takılmıştır. Kabinlerimiz Kapı Ölçüleri Standarttır. Standart kapı ölçüsü Genişlik :71 cm Yükseklik: 186 cm.
9- Karmod kabinin zemini 1,5 mm kalınlığında metal profil Şase malzemeden imal edilmiştir. Profil şase antipas boya ile boyanmıştır. Profil şase üzerine 16 mm kalınlığında betopan malzeme ile döşeli olup betopan malzeme üzerine endüstriyel rapid boncuk mavi boya ile zemin komple boyanmıştır.
10- Karmod kabin TSEK ve ISO 9001 – 2000 belgeli ve marka tescillidir. Kabinler Sanayi Sicil Belgeli , Ticaret odasından ve Patent enstitüsünden onaylı Tescilli markalıdır.
11- Kabinler imalat ve işçilik hatalarına karşı en az 1 Sene garantilidir.
12- Karmod kabinler üzerine karmod markalı Alüminyum ve yapışkan Etiket vardır. Kabini üzerindeki etiketler çıkartıldığı zaman Karmod kabin Garanti kapsamından çıkar.
13- Alıcı kişi Sipariş verirken karmod kabinin kapı ve pencere konumları ve yönlerini alıcı kişi kesinlikle bildirmelidir.
14- Montaj Alıcının yapacağı işler aldığınız kabinin ölçüsünde 10 cm yüksekliğinde beton dökülüp beton zemine dökümün de kabinin
köşelerine gelecek şekilde betonun içine 10 x 10 cm lik ahşap takoz yerleştirilir beton kuruduktan sonra kabinin içinden 4 köşesinden takoza veya betona isabet ederek 4 adet dübel ile sabitlenmesi ve dışarıdan elektrik ve su bağlantısı alıcı kişi tarafından yapılır. 15- Karmod Kabinler Teslimat İSTANBUL içi şirketimize aittir İSTANBUL dışı alıcıya aittir. Kabin teslimi Kamyon üzeri olup kamyon yanaştığı yere kadar teslim edilir. Kabin yerleşmesinde veya konulacağı sıkıntılı yerlerde Duvar atlatılması ve uzak yere koymalarda vinç gerekiyorsa vinç ücreti ve aktarmalar alıcıya aittir.
Aksesuarlar :
Özel istek durumunda isteğe göre Çekmeceli banko, kepenk, güneşlik, yağmurluk, vitrin cam, ekmek rafları, jaluzi, aspiratör,satış masası, lavabo evye, mobil tuvalet ve duş için gerekli tüm aksesuarlar karmod kabinin içine ek aksesuar olarak monte edilebilmektedir.
Karmod Kabin Kullanım alanları :
Ofis yaşam kabini, askeriye nöbetçi kulübesi, güvenlik kabini, bekçi kulübesibilet jeton satış kabini, ekmek büfesi, gazete,kitap,dergi, kaset, çay, yiyecek,içecek, kantini ve büfesi hediyelik hşya hiçek vb. satış büfeleri, deprem, barınma kabini ve vvleri, benzin İstasyonu, site, şantiye, fabrika önlerine güvenlik kontrol kabini, okul, otopark, otoyol, köprü liman hava alanı, gümrük, otogar, fuar alanları için barınma kabinleri, polis, zabıta, askeriye, spor tesisleri için, emniyet, güvenlik kulübesi, taksi durağı, bekleme ve ofisyaşam kabinleri bu gibi alanlarda kontrol, barınma, danışma ve hizmet birimleri için karmod modüler kabinler kullanılabilmektedir. Karmod kabinler daha değişik üniteler içinde kullanımı müsait bir üründür.