115x120 Eko-Wc Kabin Teknik Özellikleri

Karmod tuvalet (Wc ) duş serisi, özellikle ticari, inşaat şantiye, organizasyon ve sosyal tesisler gibi toplu kullanım alanlarına yönelik olarak, profesyonel kullanıcılar için geliştirilen özel bir ürün serisidir. Serinin iki önemli avantajı olan seyyar portatif lik ve mobil taşınabilir olması, modern tuvalet Wc Duş sistemine uyumu tasarımlarda estetiğin yanı sıra insan yaşamında fonksiyonel çözümler elde edilmesi sağlanıyor. Karmod kabin güvencesi ile üretilen ve panellerle oluşan modül biçimlenişi ve beş modülden oluşan yalıtım sistemi ile seyyar tuvalet ve banyolarda farklı seçenekler sunuyor ve insan yaşamına kolaylık katıyor.
1-Karmod WC DUŞ kabinin sistemini oluşturan tüm duvar ve çatı panelleri ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden tek cidarlı panel olarak imal edilmektedir.
2- Karmod WC kabini 3 parcadan oluşur paneller birleştirdikten sonra antibakteriyal silikon ile yalıtarak su, kar, toz ve ses e karşı izolasyonu yanında hijyenik bir görüntü sağlamaktadır.
3- Karmod WC DUŞ kabini ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden yapılmış dış yüzeyi Beyaz renkte parlaktır iç yüzey sarı renkte ve elyaf desenlidir paneller atmosferik şartlara ve antikorrozif özelliğe sahiptir, yıkanabilir paslanmaz ,çürümez kolay temizlenir ve panellerin 400 kg darbeye ve ağırlığa dayanabilir özelliklere sahiptir.
4-Karmod WC DUŞ kabinin oluşturan panellerini iç ve dış yüzeylerin + 60 derece güneşin ultravioleli karşı dayanıklı ve - 50 derece soğuğa dayanıklı dış yüzey neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir.
5-Karmod WC DUŞ kabinin alüminyum kapısı beyaz elokrostatik boya ile boyanmıştır. Tuvalet kapısının üzerinde hava sirkülasyonu yapması için petekli menfez vardır. Karmod kabinin panelin kapısında 3 adet menteşe ile monte edilmiş olup kapılarda İTO marka kilit kullanılmıştır. Kapının alt aynası poliüretanlı çift cidarlı panel kullanılmıştır.
6-TUVALET Kabinin özellikleri su tesisatı sıva üstü döşenmiştir. Temiz su boruları ve pimaş bağlantı boruları Fırat markadır.
7-Alaturka yer taşı ve lavabosu polyester malzemeden üretilmiştir . Alafranga ( Klozet i) seramiktir tuvalet taşları tuvalet kabinine monte edilir seramikler DOGVİT markadır.
8- Lavabo musluğu Taharet musluklar sıhhi tesisata montaj edilir musluklar ve taharet muslukları ECESAN markadır.
9-Rezervuarlar asmalı veya klozet arkası bağlantılıdır Rezervaurlar gırtlaklı hortum veya düz borularla montaj yapılır rezervuarlar, TEMA markalıdır.
10- Tuvalet kabinlerinde Yer döşemesinde ıslak zemin olarak kendi üretimiz olan polyesterden ( fiberglas ) malzemeden üretilmiştir.
11-Karmod Duş Kabinin için Diğer özellikler hariç içinde 70 x 90 kendi üretimini yaptığımız polyester Duş teknesi vardır soğuk sıcak telefonlu duş bataryası, ECE markadır soğuk sıcak sıhhi tesisatı ve Sabunluk ve duş kabinlerinde özel olarak şofben için su tesisatı döşenmiştir.
12- Karmod kabin içinde komple sıva üstü elektrik tesisatı döşenmiştir kabinin köşelerinde 16 a otomatik SİMENS marka sigorta ve VİKO marka topraklı priz, anahtar kullanılmaktadır. Kabinin tavanında florosanlı VİKO marka aydınlatması armatörü vardır.
13-Diğer vitrifiye malzemeler tuvalet kağıtlığı, musluk aynası, askılık, plastik çerçeveli ayna takımı, yer süzgeci, lavabo sifonu, klozet kapağı ve diğer bağlantı parçalar tuvalet wc ünitelerinde kullanılmıştır
14- Karmod kabin TSEK ve ISO 9001 – 2000 belgeli ve marka tescillidir. Kabinler Sanayi Sicil Belgeli , Ticaret odasından ve Patent enstitüsünden onaylı tescilli markalıdır. Kabinler imalat ve işçilik hatalarına karşı en az 1 yıl garantilidir.
15- Karmod kabinler üzerine karmod markalı alüminyum ve yapışkan etiket vardır. Kabini üzerindeki etiketler çıkartıldığı zaman Karmod kabin garanti kapsamından çıkar.
16-Karmod Kabinler teslimat İSTANBUL içi şirketimize aittir. İSTANBUL dışı alıcıya aittir. Kabin teslimi kamyon üzeri olup kamyon yanaştığı yere kadar teslim edilir. Kabin yerleşmesinde veya konulacağı sıkıntılı yerlerde duvar atlatılması ve uzak yere koymalarda vinç gerekiyorsa vinç ücreti ve aktarmalar alıcıya aittir.